پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

دفتر کاری که از کارکردن در آن خسته نخواهید شد.

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۲۲۸ ، بازدید:۴۳۹۶

محل کارشما ،تاثیر عمده ای بر شخصیت شما خواهد داشت. اگر محل کار شما چالش انگیز و خسته کننده است،این مساله مهم است، که بتوانید در طول روز شادابی  و طراوت خود را حفظ کنید،همچنین شما باید از یک سری جزییات آگاه باشید تا بتوانید زندگی را ساده تر بگذرانید.من فکر می کنم ،شما شانس بیشتری برای دوست داشتن خواهید داشت، اگر که در یک محیط کار مناسب مشغول به کار باشید.بنابراین آماده باشید، زیرا ستاوین ،قصد معرفی دفترکاری را دارد، که از کارکردن درآن هرگز خسته نخواهید شد.

بازسازی یک کارخانه قدیمی به یک دفترکار

معماران Megabudka ،یک کارخانه قدیمی در مسکو را به محلی لذت بخش و هنری ویک نمایشگاه زیبا تبدیل کرده اند.این مکان به گونه ای طراحی و سازماندهی شده، که شما هرچیزی را به جز کارتان، به آسانی فراموش خواهید کرد.

Megabudka

دفترکار خلاقانه

تضاد هوشمندانه ای در ترکیب بین گرما و طبیعی بودن پانلهای چوبی دیوارها و بتن پرداخت شده طبقات به وجود آمده است.ما می توانیم این مکان را یک لابیرنت(ماز یا فضای پیچ در پیچ )بنامیم .نمای بسیاری از بلوکها با وجود عملکرد متفاوت و ارتفاع های مختلف ،بهم پیوسته بوده که سبب ایجاد طراحی داخلی  پیچیده و عالی در این پروژه شده است.

محیط کار دوست داشتنی

مبلمان مدرن

رنگهای فراوان استفاده شده در این فضا ،به ایجاد جوی آرامش بخش کمک کرده است.نگاه به آینده در این پروژه، سبب قراردادن مبلمان های مدرن در مکانهای مختلف پروژه شده است. 3d  پانلهای دیوارها، دارای معنای مهم ومرتبط بوده و فضای دراماتیکی را که تکمیل کننده ساختار اصلی پروژه است،ایجاد کرده است.ویژگی مهم بعدی فضا،کتابخانه دیواری است که در یک ضلع این دفترکار،واقع شده و از کف تا سقف ادامه دارد.

کتابخانه دیواری

استفاده از رنگهای شاد و جذاب در محیط دفترکار

استفاده از 3D پانل در دیوارها

دفترکار و نمایشگاه فوق العاده

منبع:.homedit

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
Davod tayarvand
۲۱:۳۵ ۰۵ / ۱۲ / ۱۳۹۳
باشما موافق هستم موافق باشيد در مورد جزييات وهزينه هاي اجرا معلوم بشه بد نيست متشكرم

نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری