پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

مبل پرنده

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۲۶ ، بازدید:۳۲۵۳

آینده همین جاست.نشستن روی مبلهای سنتی گذشته را فراموش کنید.David Koo و Zheng Yawei طراحان هنگ کنگی،مبل جدیدی را که همچون یک تکه ابر است،طراحی نموده اند.شکل ظاهری این مبل، همچون ابر نرم و راحت است و ازهمه مهمتر همچون یک تکه ابر واقعی،درهوا  معلق و شناور است.

مبل پرنده

مبل پرنده،دارای یک صفحه مغناطیسی در کف فضا ست، که باعث معلق ماندن مبل در فضا می شود.بنابراین برای خوابیدن ویا استراحت کردن روی مبل پرنده،هیچ استرسی نداشته باشید.این مبل بدون هیچ کابل یا نگه دارنده دیگری درهوا معلق است و همین سادگی باعث زیبایی خارق العاده آن شده است.طراحی  خلاقانه این مبلمان ،باعث شده تا درمسابقه RELAX furniture design ،از آن تقدیر شده ونشان لیاقت دریافت کند.

مبلی همچون یک تکه ابر

مبل معلق

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری