شارژر خورشیدی پنجره ای

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۰ ، بازدید:۴۹۴۵

انرژی خورشیدی هنوز هم بطور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.هرروز خورشید174، پتا وات انرژی پتانسیل منتشر می کند.این مقدار شامل تعداد زیادی صفر میشود ،اگر که به اندازه گیری استاندارد ما از وات تبدیل شود.با توجه به مقدار استفاده ما از لوازم الکترونیکی ،این نوعی حماقت است که انرژی خورشیدی،  بصورت تمام وقت، به زندگی ما متصل نیست.

شارژر خورشیدی

شارژر خورشیدی پنجره ای، در رابطه با یکی از روزمره ترین ابزارهای زندگی ما ،یعنی  گوشیهای هوشمند، طراحی شده است .این شارژر روی پنجره خانه و یا دفتر شما نصب شده و از طریق شارژر usb به گوشی شما  متصل می شود.پانلهای کوچک خورشیدی برروی سطح شارژر، که در مواجهه با خورشید قرار دارند،انرژی را در یک باتری ذخیره می کنند وسپس این نیرومی تواند به گوشی هوشمند شما یا هر وسیله قابل شارژبا usb  ، منتقل شود.

شارژر خورشیدی پنجره ای

طراحی شارژر خورشیدی پنجره ای بسیار مشخص است.یک سطح صاف، از پنلهای خورشیدی در مقابل سطح پشتی خود محافظت می کند. یک دستگاه مکش ساده سیاه رنگ ،پنلها را به پنجره می چسباند.این شارژر فقط برای یک وظیفه طراحی شده و نه بیشتر و آن این است که انرژی خورشیدی را گرفته و درزمان لازم منتقل کند.

 

 busyboo  :منبع

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .