کمدهای ذخیره سازی مدرن

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۲ ، بازدید:۴۱۷۵

 کاری از گروه Casamania، الهام گرفته از چمدان چرمی

گروه طراحی  Casamania به خاطر کمدهایشان ذوق زده شده اند، کمدهایی که دیگر فقط جایی کاربردی برای ذخیره  سازی وسایل شما نیستند،یک جامه دان چرمی که از ایده کابینت الهام گرفته شده و توسط  Maarten De Ceulaer،پیشنهاد کننده سیستم های ذخیره سازی مدرن طراحی شده است. جایی ایده آل برای لباسها،کفشها و سایر تجهیزات یا هرچیز قابل تصور.این نوعی سیستم ذخیره سازی است که از لباسهایی که داخل آن قرار می گیرند ،بهتر به نظر می رسد.

کمدهای ذخیره سازی  گروه Casamania

کمدهای چرمی شامل شش مدول در سایزها و اندازه های مختلف بوده و هریک همچون چمدان آخرین سفر خارجی شما می باشند.از نمای بیرون چرم آن دارای دوخت می باشد که به نوعی اضافه کردن اعتبار به اصل این ایده می باشد.این کار در سه هارمونی رنگ متفاوت تولید شده است.

کمدهای ذخیره سازی  گروه Casamania

کمدهای ذخیره سازی  گروه Casamania

منبع:trendir

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .