غرفه نمایشگاهی MegaFon , اثر معمار بریتانیایی Asif Khan , المپیک زمستانی Sochi

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۲۴ ، بازدید:۳۱۳۷

کوه Rushmore،یکی از شگفت انگیزترین نشانه های تاریخی و یک اثر هنری جهانی است.معمار بریتانیایی  Asif Khan،با همکاری شرکت مخابراتی روسی MegaFon، نمایشگاه کوه دیجیتالی Rushmore از عصر مدرن را، خلق کرده اند.نمایشگاهی با 2000 مترمربع مساحت، در بازیهای المپیک زمستانی Sochi.نمای بیرونی آن دارای 10000 محرک است ،که تصاویر سه بعدی، در ارتفاع 8 متر از بازدیدکنندگان را ایجاد می کنند و جداره ساختمان ،به هنگام عبور مردم از میان غرفه عکسهای 3D ، به شکل چهره ها تغییر می یابد.این صفحه نمایش، همچون یک پانل میخی عظیم ،در زمانی حدود 20 ثانیه عکس 3D را ظاهر می کند.هر یک از محرکها در قسمت راس خود ،دارای نور LED RGB می باشند که تا 2 متر پهنا داشته و امکان ایجاد تصویر کاملی را از چهره ها  فراهم می سازد.حدودا 140000 چهره ،درطول مدت برگزاری  نمایشگاه ،تصویر پردازی شده اند و به هر بازدیدکننده ای یک لینک با قابلیت نمایش ویدئویی با مدت زمان 20 ثانیه از تصویر خود خارج از غرفه نمایشگاه داده می شد.

غرفه نمایشگاهی MegaFon

المپیک زمستانی Sochi

MegaFon

منبع:bonjourlife

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .