سرگرمی جالب این روزهای ساکنان مونترال،بازی با نور و صدا

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۹ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۲۸۰ ، بازدید:۳۱۳۲

ششمین سال برگزاری فستیوال Luminothérapie در مونترال کانادا از 10 دسامبر 2015 تا 31 ژانویه 2016 در حال انجام است.در بخشی از این فستیوال، 30 الاکلنگ در سایزهای مختلف قرار داده شده که از خود نور و صدا تولید می کنند.این الا کلنگها به نورهای LED و اسپیکر مجهز هستند و با نشستن دونفر در دو طرف آنها شروع به نواختن صداهایی زیبا می کنند.نصب و راه اندازی این ایده خلاقانه هم برای کودکان و هم بزرگسالان بسیار جذاب بوده و گرما و شادی را در این روزهای سرد زمستانی بر فضای جشنواره حاکم کرده است.این ایده توسط  Lateral Office و CS Design در همکاری با گروه EGP طراحی شده است. با ستاوین همراه شوید تا شاهد حال و هوای این فستیوال باشید...

 

سرگرمی جالب این روزهای ساکنان مونترال ،بازی با نور و صدا

الاکلنگ نورانی

سرگرمی جالب این روزهای ساکنان مونترال ،بازی با نور و صدا

سرگرمی جالب این روزهای ساکنان مونترال ،بازی با نور و صدا

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری