3 درس نهفته در طراحی این آپارتمان کوچک واقع در نیویورک

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۹ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۲۸۱ ، بازدید:۳۱۳۸

در شهر نیویورک اجازه ساختن آپارتمانهایی با مساحت کمتر از 37 متر مربع وجود دارد.ما می خواهیم در این پست نگاهی داشته باشیم به اولین آپارتمان تکمیل شده با این شرایط .این آپارتمان که Ollie at Carmel Place نامیده شده دارای درسها و نکات طراحی است،که در طراحی آپارتمانها و فضاهای کوچک به ما کمک می کند.با ستاوین و نکات آموزشی این پست همراه شوید...

طراحی این آپارتمان کوچک واقع در نیویورک

 

1. استفاده فراوان از رنگ سفید:

زمانی که با یک فضای کوچک سر وکار دارید،بر روی دیوارها و کابینتها از رنگ سفید استفاده کنید.این رنگ ،فضا را بزرگتر جلوه داده و اجازه انعکاس نور در سراسر فضا را می دهد.

طراحی این آپارتمان کوچک واقع در نیویورک

 

2.از چندمنظوره بودن مبلمان خانه مطمئن شوید:

اگر قرار است در فضایی کوچک زندگی کنید،این مساله دارای اهمیت زیادی است ،که هر قطعه از مبلمانی که خریداری می کنید ،کاربردی و چندمنظوره باشد.آیا میز تحریر شما قابلیت تبدیل به میزنهارخوری را دارد؟آیا مبل دونفره شما می تواند به تختخواب تبدیل شود؟

 طراحی آپارتمانی کوچک واقع در نیویورک

 طراحی آپارتمانی کوچک واقع در نیویورک

 

3.فضاهای ذخیره سازی توکار اهمیت زیادی دارند:

داشتن فضاهای ذخیره سازی به مقدار کافی و جای دادن تمامی لوازم و تجهیزات در فضاهای کوچک،معمولا جز بزرگترین مشکلات است.در این فضاها شما باید از تمامی فضا به نحو مطلوب استفاده کنید،حتی از فضاهای عمودی بلا استفاده .قرادادن کمدها و کابینتهای تمام قد در نشیمن و آشپزخانه راهکاری مفید برای این فضاها است.

طراحی این آپارتمان کوچک واقع در نیویورک

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .