Roomba 980، ربات نظافت‌چی هوشمند

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۲۸۶ ، بازدید:۴۴۵۰

در میان خیل عظیم ربات‌های نظافت‌چی خانگی، ربات Roomba 980 ویژگی‌های حالت ناوبری iAdapt 2.0، که آن را قادر به نقشه‌برداری زمان واقعی از خانه (با کمک دوربین 30 درجۀ بالای آن) می‌کند، دارا می‌باشد. در زیر سنسورها نیز دوربین دیگری این امکان را فراهم می‌آورد ،که Roomba 980 بداند تا کنون در چه نقاطی بوده است.

Roomba 980، ربات نظافت‌چی هوشمند

زمانی که شارژ باتری این نظافت‌چی خانگی کم است، به پایۀ شارژ خود برمی‌گردد تا شارژ شده و مجددا کار خود را از جایی که آن را رها کرده بود، ادامه دهد! علاوه بر این، Roomba 980 به سیستمی جهت تشخیص و تمایز سطوح مختلف و میزان کثیفی روی آن، مجهز است. به این ترتیب، می‌تواند قدرت مکندگی خود را با توجه به شرایط تنظیم کند.

برای نظافت گوشه‌ها، Roomba 980 به برس‌های کناری چرخنده که از پراکنده شدن کثیفی و گرد و خاک جلوگیری می‌کند، مجهز گردیده است. ارتفاع 9.2 سانتی‌متری، این نظافت‌چی خانگی را قادر می‌سازد تا به راحتی زیر بیشتر مبلمان منزل را تمیز کند. ظرفیت  آن 0.6 لیتر است. این جاروبرقی هوشمند باید به سیستم Wi-Fi متصل باشد، تا بدون توجه به مختصات محلی که صاحب آن از طریق برنامه (iOS یا آندروید) تنظیم کرده است، یک برنامۀ روزانه یا هفتگی نظافت منظم داشته باشد.

Roomba 980، ربات نظافت‌چی هوشمند

Roomba 980، ربات نظافت‌چی هوشمند

Roomba 980، ربات نظافت‌چی هوشمند

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: bonjourlife.com

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (مهناز عاشق طوسی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .