رتبه بندی جهانی طراحی سال 2015

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۰ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۳۴۵ ، بازدید:۲۷۰۲

هرساله رتبه بندی جهانی طراحی (WDR)،براساس تعداد جوایز طراحی برنده شده در مسابقات بین المللی،اعلام می شود.این رتبه بندی به ارائه اطلاعات بیشتر و بینش واضح تر به اقتصاددانان و روزنامه نگاران ،در رابطه با جایگاه هنر در صنعت طراحی کمک می کند.همچنین هدف نهایی این رتبه بندی را می توان کمک به فرهنگ طراحی جهانی از طریق معرفی و شاخص نمودن پروژه های برجسته دانست.رتبه بندی جهانی ،تصویر لحظه به لحظه ای از نوآورانه ترین خلاقیتها و پتانسیل های طراحی کشورهای مختلف با برجسته نمودن نقاط قوت ،نقاط ضعف طراحی و فرصت های موجود آنها ارائه می دهد.

در میان 83 کشور موجود در لیست،ایالات متحده آمریکا در راس قرار داشته و کشور ما ایران با کسب 47 جایزه بین المللی در رتبه 13 جدول جای دارد.

 

رتبه بندی جهانی طراحی سال 2015

رتبه بندی جهانی طراحی سال 2015

رتبه بندی جهانی طراحی سال 2015

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: designboom

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .