جزئیات طراحی:اتاق خواب آپارتمانی واقع در اوکراین

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۰ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۳۶۴ ، بازدید:۳۰۳۰

 هنگام طراحی آپارتمانی در کی یف اوکراین،گروه طراحی داخلی Soesthetic Group ،از المان های متعدد دکوراسیون تایلندی در طراحی اتاق خواب این آپارتمان استفاده نمودند.در این رابطه ،می توان به استفاده از چوب و یا قرار دادن تختخواب در کف فضا اشاره کرد.

 

جزئیات طراحی:اتاق خواب آپارتمانی واقع در اوکراین

 

در اینجا طراحان، تختخواب را بر روی صفحه ای از جنس چوب که در کف و سقف فضا استفاده شده،سوار نمودند.این صفحه ،دارای نورپردازی مناسبی است ،که تاثیر دراماتیکی با تابیدن برروی دیوارهای اطراف ،در فضا ایجاد کرده است.

 

جزئیات طراحی:اتاق خواب آپارتمانی واقع در اوکراین

جزئیات طراحی:اتاق خواب آپارتمانی واقع در اوکراین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .