سرزندگی رادر دفترکار خود تجربه کنید.

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۴۷ ، بازدید:۶۷۵۳

این گجت توسط استودیو طراحی کره ای، Zeup تولید شده است.قلم Pooleaf،خودکاری به شکل ساقه های چمن است که در جامدادی شما و روی میزکارتان رشد خواهد کرد.شما به راستی می توانید ،آن را در دست گرفته وشروع به نوشتن کنید.

استودیو طراحی کره ای، Zeup

توضیحات طراح:

در سه رنگ این وسیله،شما می توانید طبیعی بودن رنگها و شباهت آنها را با برگهای موجود در طبیعت در فصول مختلف احساس کنید.ساقه اصلی این خودکار از جنس سیلیکون بدون ضرر،ساخته شده که انعطاف پذیری و نرمی و لطافت برگ گیاهان را تداعی می کند.  

قلم Pooleaf

خودکاری به شکل ساقه های چمن

سرزندگی در دفترکار

Pooleaf برای پاییز

منبع:ideasgn

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .