رستوران درختی زرد در نیوزلند

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۵ ، بازدید:۶۹۶۳

این رستوران توسط طراحان منظر اقیانوس آرام طراحی شده است.ساختار آن عمدتا از چوب خرپا می باشد.این رستوران در تنه باشکوه درختی از درختان بلند Redwood ،که جز حومه Aukland کشور  نیوزلند می باشد،واقع شده است.کافه رستوران  Yellow Treehouse Restaurant ،همچون فانوسی شناور،شب هنگام می درخشد.جدای از جانمایی غیرمتعارف این رستوران،طراحی  آن به صورت ارگانیک و به شکل یک قطره اشک می باشد که فضای قابل دسترسی به مساحت 60 متر را در بالای درخت ارائه می دهد.درون آن گنجایش 18  صندلی را داراست، در مکانی که ویو های بسیار زیبایی از محیط اطراف را می توان از  میان چوبهای باریک مشاهده کرد.طراحی این کافه رستوران الهام گرفته از شکلهای  زیادی است که در طبیعت به چشم می خورند:پیله پروانه یا شاید یک پیاز(پیاز میخک در حال خشک شدن).

رستوران درختی زرد در نیوزلند

رستوران درختی زرد در نیوزلند

منبع : contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .