پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

رستوران درختی زرد در نیوزلند

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۵ ، بازدید:۵۶۷۵

این رستوران توسط طراحان منظر اقیانوس آرام طراحی شده است.ساختار آن عمدتا از چوب خرپا می باشد.این رستوران در تنه باشکوه درختی از درختان بلند Redwood ،که جز حومه Aukland کشور  نیوزلند می باشد،واقع شده است.کافه رستوران  Yellow Treehouse Restaurant ،همچون فانوسی شناور،شب هنگام می درخشد.جدای از جانمایی غیرمتعارف این رستوران،طراحی  آن به صورت ارگانیک و به شکل یک قطره اشک می باشد که فضای قابل دسترسی به مساحت 60 متر را در بالای درخت ارائه می دهد.درون آن گنجایش 18  صندلی را داراست، در مکانی که ویو های بسیار زیبایی از محیط اطراف را می توان از  میان چوبهای باریک مشاهده کرد.طراحی این کافه رستوران الهام گرفته از شکلهای  زیادی است که در طبیعت به چشم می خورند:پیله پروانه یا شاید یک پیاز(پیاز میخک در حال خشک شدن).

رستوران درختی زرد در نیوزلند

رستوران درختی زرد در نیوزلند

منبع : contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری