طراحی خلاقانه میزهای کار در این خانه ساحلی

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۱ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۰۰ ، بازدید:۲۷۳۴

زمانی که تیم معماری  Traction ،خانه ساحلی در Anna Maria فلوریدا را طراحی می نمود،پنجره هایی با قابهای چوبی کوچک برای دو میز کار این خانه در نظر گرفت.وجود این پنجره ها سبب شده منظره زیبای ساحل به طرز مناسبی قاب گرفته شود.

 

طراحی خلاقانه میزهای کار در این خانه ساحلی

 

کار کردن در پشت چنین میزی ،انسان را به دنیای خیال می برد و اگر این پنجره کوچک برای خیال پردازی کافی نباشد، می توان بر روی نیمکتهای در نظرگرفته شده در جلوی پنجره های هر دو اتاق ( دارای کمد مخفی) نشست و به منظره وسیعتری که از این پنجره ها دیده می شود،چشم دوخت.

 

 

طراحی خلاقانه میزهای کار در این خانه ساحلی

طراحی خلاقانه میزهای کار در این خانه ساحلی

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .