پرو‍ژه‌های ایرانی در فهرست برگزیدگان رقابت جهانی آرکیتایزر

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۴۲ ، بازدید:۱۸۱۱

پروژه‌هایی از طراحان ایرانی در فهرست برگزیدگان رقابت جهانی آرکیتایزر قرار گرفتند.

 با پایان یافتن چهارمین سال برگزاری رقابت طراحی آرکیتایزر و معرفی برگزیدگان این دوره،عنوان شش پروژه منتخب از كشورمان نیز در این فهرست دیده می شود.

باشگاه صخره نوردی پلور اثر دفتر موج نو (لیدا الماسیان و شاهین حیدری) – منتخب داوران و همچنین منتخب مردمی در بخش ورزشی، ساختمان مسکونی آجر پوش اثر استودیو طرح و ساخت آدمون (شبیر موسوی، امیررضا فاضل) – منتخب داوران و همچنین منتخب مردمی در بخش معماری با آجر، دفتر کار ترمه اثر فرشاد مهدی زاده و احمد بطحائی – منتخب داوران در بخش دفاتر کمتر از 4 طبقه، استخر شنای سوهانک اثر کوروش رفیعی – منتخب مردمی در بخش تفریحی، خانه افشاریان اثر دفتر طراحی رنا (رضا نجفیان) – منتخب مردمی در بخش مسکونی کمتر از 4 طبقه و بالاخره فروشگاه شکوبن اثر گروه طراحی آکاد (محمد مهدی فخیمی) – منتخب مردمی در بخش معماری سقف، شش پرو‍ژه منتخب ایرانی در این فهرست است. 
 

پرو‍ژه‌های ایرانی در فهرست برگزیدگان رقابت جهانی آرکیتایزر

 

گفتنی است؛ بخش معماری این رقابت در 8 بخش اصلی ِ ساختمان های مسکونی (شامل ده زیرمجموعه)، تجاری (شامل ده زیرمجموعه)، خدماتی ( شامل پنج زیرمجموعه)، ورزشی تفریحی (شامل سه زیرمجموعه)، فرهنگی (شامل شش زیرمجموعه)، آموزشی (شامل شش زیرمجموعه)، طراحی شهری و فضای سبز (شامل سه زیرمجموعه) و حمل و نقل (شامل شش زیرمجموعه) است.

این رقابت سالانه به دو صورت رای مردمی و رای داوران به انتخاب بهترین طرح در میان این چهل و نه گروه به تفکیک زیرمجموعه می پردازد.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .