توجه به مقیاس کودک در طراحی مهدکودک

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۴۶ ، بازدید:۵۱۳۷

تیم طراحی Gayet-Roger،ساختمان مهدکودکی را در Bordeaux فرانسه طراحی نموده اند.توجه به جزئیات متناسب با ابعاد کودکان در طراحی،این فضا را برای استفاده کودکان ایده آل تر ساخته است.

 

توجه به مقیاس کودک در طراحی مهدکودک

 

در طراحی پلکان این مهدکودک ،به طراحی نرده مخصوص کودکان توجه شده و درنتیجه پلکانی با دو نرده با ارتفاع های متفاوت،یکی مختص کودکان و دیگری مختص بزرگسالان را شاهد هستیم .این نرده ها در هر دوطرف پلکان ،در یک طرف به صورت توکار و در سمت دیگر به صورت برجسته قرار گرفته اند.توجه به این دیتیل در طراحی، سبب افزایش امنیت برای کودکان و تسهیل رفت و آمد آنها از پله ها شده است.

 

توجه به مقیاس کودک در طراحی مهدکودک

توجه به مقیاس کودک در طراحی مهدکودک

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .