تابلوهای هنری مدرنی که به مبلمان واقعی تبدیل می شوند.

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۳ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۹۹ ، بازدید:۲۳۲۰

اینکه بتوان تابلوی دیواری را از دیوار جدا کرد و از آن به عنوان مبلمان استفاده نمود،شاید عجیب و رویایی به نظر برسد،اما این رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است.طراح Jongha Choi این کار را انجام داده و کلسکیونی تحت عنوان 2D to 3D را طراحی نموده است.

 

تابلوهای هنری مدرنی که به مبلمان واقعی تبدیل می شوند.

 

هر کدام از این قطعات که همانند اجسام دوبعدی به نظر می رسند، را می توان از دیوار جدا نموده و با باز کردنشان ،تبدیل به صندلی یا نیمکت نمود و در هنگامی که مورد نیاز نیستند،نیز با تا کردن آنها، بر روی دیوار قرار داد.این خلاقیت در طراحی مبلمان،باعث صرفه جویی در فضا شده و گام بزرگی در ایجاد مبلمان های انعطاف پذیر می باشد.

 

تابلوهای هنری مدرن

 

تابلوهای هنری مدرنی که به مبلمان واقعی تبدیل می شوند.

 

تابلوهای هنری مدرن

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .