پنجمين کنفرانس ملی و اولين کنفرانس بين المللی سازه و فولاد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۷۰ ، بازدید:۲۷۰۸

انجمن سازه های فولادی ايران در نظر دارد ،به منظور گسترش و پيشبرد و ارتقای علم و توسعه کمی و کيفی نيروهای متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمينه های مربوط به سازه‌های فولادی ايران، پنجمين کنفرانس ملی و اولين کنفرانس بين المللی سازه و فولاد را در در روزهای 6 و 7 اسفندماه سال 1393 در مرکز همايش های دانشگاه شهيد بهشتی برگزار نمايد. اين کنفرانس در بخش های مختلف شامل ارائه مقالات علمی، سخنرانی های کليدی با حضور اساتيد برجسته از کشورهای مختلف، انتخاب طرح های برتر سازه های فولادی سال کشور، انتخاب پايان نامه برتر سال کشور در زمينه سازه های فولادی و مسابقات دانشجويی ساخت پل فولادی با حضور جمعی از اساتيد و نخبگان داخلی و خارجی دانش و صنعت فولاد و سازه های فولادی در بخش های مختلف، برگزار خواهد شد .

  هيأت مديره انجمن سازه های فولادی از کليه محققان، اساتيد، دانشجويان، مهندسان و علاقمندان به مباحث مرتبط با موضوعات کنفرانس دعوت به عمل می آورد تا در اين گردهمايی بزرگ شرکت به عمل آورند. همچنين، اين هيأت مديره بر خود فرض می داند تا از کليه کسانی که به نوعی انجمن سازه های فولادی را در برگزاری اين رويداد بزرگ و بين المللی علمی ياری کرده اند قدردانی نمايد .

                                                                                                                         با تشکر

                                                                                                 هيأت مديره انجمن سازه های فولادی ايران

 

  کميته برگزاری کنفرانس برای رفاه علاقه مندان به تعداد محدودی از شرکت کنندگان تخفيف ويژه (1.500.000 ريال) ارائه می دهد.

هزينه شرکت در کنفرانس + حضور در يک کارگاه = 4.000.000 ريال

لینک همایش

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .