میز کنفرانس خلاقانه با الهام از پالت نقاشی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۷۱ ، بازدید:۶۹۵۷

مکان :  Oviedo University in Asturias, Spain

سال : 2015

طراح :  Menéndez and Gamonal Arquitectos

Oviedo

تیم طراحی Menéndez and Gamonal ،میزی خلاقانه با الهام از پالت نقاشی ، برای ساخت کلاس درس و جلسات  آزاد در دانشگاه Oviedo شهر Asturias ،در اسپانیا طراحی کرده است .

Oviedo

این پروژه بخشی از یک برنامه در دانشگاه  Oviedo بوده تا با مداخلات کوچک در ساختار دانشگاه ، روابط مابین دانشجویان و اساتید بهبود پیدا کند .

این پروژه تلاشی برای تبدیل فضاهای عمومی  همراه با مبلمان خاص و نورپردازی ، ایجاد  فضا برای جلسات ،استراحت ، گفتگوها و . . .  برای همکاری بیشتر دانشجویان با یکدیگر است .

Oviedo 3

این میز بزرگ ،برای لابی اصلی ساختمان کلاس ها طراحی شده ، ساختار چوبی همراه با پایه های استیل و نورپردازی از طریق  عناصر و منابع نور آویز در وید .

طراحی میز با  گوشه های گرد و بدون کنج تیز ،امکان نشستن مخاطب را در هرجای میز فراهم می کند.

Oviedo 4

Oviedo 5

منبع : contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .