نشست هشتم ˝یکصد معمار، یکصد انتخاب˝ برگزار می‌شود.

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۳ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۷۱۳ ، بازدید:۲۴۵۰

نشست هشتم گفتمان هنر و معماری با عنوان ˝یکصد معمار، یکصد انتخاب˝ از سوی انجمن مفاخر معماری ایران برگزار می شود.

 

نشست هشتم ˝یکصد معمار، یکصد انتخاب˝ برگزار می‌شود.

 

در نشست هشتم، ده تن از صاحبنظران معماری و شهرسازی ایران هما ادیب زاده، ناصر اردلان، رضا بهبهانی، سید محسن حبیبی، داراب دیبا، بابک قصیری، فاطمه کاتب، عمید مسعودی، محسن وفامهر و ماندانا یزدانشناس  بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه فرصت خواهند داشت تا اثر مورد نظر خود را معرفی كنند. همچنین رضا کیانیان بازیگر سینما نیز مهمان وی‍ژه این نشست خواهد بود.

در این نشست همچنین گزارشی از نشست هفتم ارائه خواهد شد. بهروز مرباغی و نگار جوکار به ترتیب مدیر و دبیر اجرایی این پروژه هستند. حضور در این نشست برای عموم آزاد و رایگان است.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ موزه هنرهای دینی امام علی (ع)، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ مراجعه كنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری