مصوبه مالیات بر مسکن خالی ابلاغ نشده است

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۷۴ ، بازدید:۲۴۶۰

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد :

مصوبه مالیات بر مسکن خالی ابلاغ نشده است

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور از عدم ابلاغ مصوبه مالیات بر مسکن خالی خبر داد .

علی عسکری در نشست خبری که به مناسبت دهه فجر در وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار شده بود،  از عدم ابلاغ مصوبه مالیات بر مسکن خالی خبر داد و گفت: فعالیت‌های بساز بفروشی مشمول مالیات شده‌اند ولی هنوز مصوبه آن به دست ما نرسیده است.

وی با تأکید بر اینکه باید معافیت‌ها و مشوق‌های مالیاتی هدفمند شوند،خاطرنشان کرد: در ارزیابی‌ای که سال 91 انجام شد 12 هزار و 500 میلیارد تومان معافیت مالیاتی اعطا شد ولی این متناسب با مالیات دریافتی نبود. هرچند قبلاً فکر می‌کردیم مالیات‌های مالیاتی در ایران دو سه هزار میلیارد تومان است.

عسکری اظهار داشت: مجلس باید معافیت‌های مالیاتی را هدفمند کند اما نه‌تنها این موضوع در لایحه جدید هدفمند نشد بلکه افزایش هم پیدا کرد، درحالی‌که معافیت‌های غیرهدفمند کارایی اقتصاد را بالا نمی‌برند

منبع : payampress

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .