پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

موزه موسیقی کپنهاگ، تفسیری مدرن از عناصر معماری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۴ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۷۶۸ ، بازدید:۲۱۸۸

 Sonorous Museum  یا موزه پرطنین در سال 2014 با معماری شرکت ADEPT در کپنهاگ در کشور دانمارک ساخته شده است.

 

موزه موسیقی کپنهاگ، تفسیری مدرن از عناصر معماری

 

به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , موزه " Sonorous" به عنوان مکانی برای نمایش مجموعه ای گسترده از ابزارهای تاریخی موسیقی توسط "ویلهلم لوریتزن" معمار مشهور دانمارکی طراحی شده است. این ساختمان مدرن و زیبا از سال 1950 نوسازی گسترده ای را داشته است.

شرکت ADEPT کانسپت و تحقق طراحی موزه را در همکاری نزدیک با معماران Creo و مهندسان Niras، شامل چهار فضای صوتی با ظرافت بالا به عنوان بخشی از برنامه آموزشی این مجموعه پشت سر گذاشته است.

The Radio House، از جمله موزه ملی موسیقی و چهار فضای صوتی "موزه پر طنین"، با احترام به ساختمان اصلی بازسازی شده است، این نشان دهنده یک رویکرد کلاسیک است که مقاصد طرح اصلی را، در کنار اضافه کردن زندگی و مدرنیته معاصر به آن حفظ کرده است.

 

موزه موسیقی کپنهاگ، تفسیری مدرن از عناصر معماری

 

معماری منحصر بفرد Radio House، منعکس کننده جهان فضایی "ویلهلم لوریتزن" است. همه چیز، از شفافیت طراحی نمایشگاه در بازی با رنگ‌ها، الگوها و ریتم‌ها در دیوارهای آکوستیک در موزه " Sonoruous Museum"، تفسیری مدرن از عناصر و اشکال معماری و جزییات ساختمان‌های Vilhelm Lauritzen است.

طراحی این نمایشگاه در سراسر حرکت فیزیکی بازدیدکنندگان در طول تاریخ موسیقی، یک جنبش ارتباطی در یک تعادل ظریف بین اشیا به نمایش گذاشته و ابزار، تصاویر گرافیکی و ایستگاه‌هایی برای گوش دادن بازدیدکنندگان به موسیقی در موزه پیش بینی شده‌اند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری