دستگاه تشخیص فونت و رنگ FIONA O’LEARY’S

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۸۱۱ ، بازدید:۲۴۰۲

Fiona O’Leary،آخرین تولید کالج سلطنتی هنر" Royal College of Art" است، که قابلیت تشخیص فونت و رنگ را در دنیای واقعی دارد.

 

دستگاه تشخیص فونت و رنگ  FIONA O’LEARY’S

 

این دستگاه یک دوربین در داخل خود دارد که با گرفتن عکس از فونت نوشته شده زیر دوربین را نمایش می دهد و همچنین اگر بخواهید رنگ جسمی را به دقت بفهمید،می توانید با این دستگاه از آن عکس گرفته و رنگ خود را در قالب CMYK و RGB مشاهده کنید.این دستگاه، پلی است میان دنیای دیجیتال و دنیای واقعی.

 

دستگاه تشخیص فونت و رنگ  FIONA O’LEARY’S

دستگاه تشخیص فونت و رنگ  FIONA O’LEARY’S

 

این دستگاه، توسط بلوتوث به کامپیوتر وصل شده و به شما رنگ یا فونتی را که از آن عکس گرفته اید،تحویل می دهد.اگر شما روی متنی کار می کنید و بعد از پرینت آن از رنگ یا سایز فونت یا نوع فونت آن راضی نبودید،می توانید به کمک این دستگاه بدون هیچ واسطه ای آنها را تغییر دهید.

 

دستگاه تشخیص فونت و رنگ  FIONA O’LEARY’S

دستگاه تشخیص فونت و رنگ  FIONA O’LEARY’S

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: fionaoleary

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (پرهام بهروش)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .