خانه رویایی Cher

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۸۷ ، بازدید:۵۰۵۰

 Cher،خواننده و بازیگر معروف آمریکایی است.او بخشهای زیادی از ساحل منحصر به فرد Kona-Kohala،از جزایر بزرگ هاوایی را خریداری کرده است.درویلای لوکس مسکونی وی، به مساحت 882 مترمربع ، پیچیدگی طراحی مدرن ومعماری سنتی آسیایی به زیبایی و هنرمندانه باهم تلفیق شده اند.این ویلا، دارای حیاط مرکزی است که به اقامتگاه اصلی ختم می شود،فضایی با پنج خانه ییلاقی منحصر به فرد(که چهار عمارت آن دارای سوئیت های خواب و پنجمی دارای بار واستودیو صداگذاری می باشد)که آنطرف تر از جزیره سنتی جلوی دروازه ورودی قرار گرفته اند.گیت ورودی ،هدایت کننده مهمانان به  حیاطی به شکل ذن بوده و درواقع محوطه خصوصی مرکزی بین این پنج عمارت می باشد.

ویلای لوکس cher

خانه رویایی Cher

ویلایی در هاوایی

 خانهCher

این ویلای 8.72 میلیون دلاری،دارای 6 اتاق خواب،6 ست حمام  کامل و 2 دستشویی بوده و همچنین دارای استخری بدون لبه وفضای اسپا با نیمکتهای مخصوص لم دادن و آلاچیق های زیبا برای استراحت و ریلکسیشن می باشد.مشرف بودن به اقیانوس آرام و دید به آن ،از امتیازات شاخص این ویلا است و به راستی می توان آرامش، را در تک تک فضاهای این خانه احساس کرد.

Kona-Kohala

ویلای لوکس

ویلای رویایی در هاوایی

فضای غذاخوری

 

از فضای نشیمن مرکزی می توان نمایی خیره کننده از بهشت بیرونی را مشاهده کرد.

نشیمن با ویویی خیره کننده

فضای نشیمن

 

نگاهی به بخشی از حمامهای مدرن این خانه نیز ،خالی از لطف نیست.

حمام رویایی

حمام ویلای cher

حمام مدرن

حمام لوکس

 

این خانه درنوع خود بینظیر است و شبیه هیچ کدام از خانه های با برش  کلوچه ای شکل جزیره نیست.دریک کلام می توان این ویلا را با تمام مشخصات و ویژگیهای خاصش ،یک مکان جادویی نامید.

ساحلی منحصر به فرد در هاوایی

منبع:mansion-homes

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .