پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

ترکیب خلاقیت و تکنولوژی در طراحی جعبه پیتزا

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۸۸۸ ، بازدید:۱۹۲۲

برندهای تجاری بزرگ به این مساله اقرار نمی کنند،اما رسیدن به خلاقیت و نوآوری در صنعت پیتزا را کاری بسیار سخت می دانند.کمپانیهایی همچون دومینو و پیتزا هات با بازاریابی هوشمندانه همچنان در پی اطمینان از فروش بیشتر خود هستند.یکی از ایده های جدید کمپانی پیتزا هات که" اولین جعبه پیتزا دی جی جهان " نام گرفته،مطلبی است که امروز در ستاوین مورد بررسی قرار می گیرد.با ما همراه شوید...

 

ترکیب خلاقیت و تکنولوژی در طراحی جعبه پیتزا

 

این جعبه پیتزای خلاقانه ،در واقع یه جعبه مقوایی معمولی است که به دکمه های حساس به لمس،یک میکسر و چندین دکمه دیگر مجهز شده و توسط شرکت تخصصی چاپ الکترونیکی Novalia ایجاد شده است.این جعبه باطری خور قابلیت اتصال به کامپیوتر و یا از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما را دارد و همچنین با نرم افزارهای دی جی از قبیل Serato DJ سازگار است.در فیلمی که در انتها آن را مشاهده خواهید کرد،قابلیتهای این دستگاه را که شامل خط انداختن، برگرداندن موزیک، کنترل سرعت و ترکیب دو ترک با هم می باشد ،خواهید دید. 

پیتزا هات در توضیحات خود عنوان نموده که تنها تعداد محدودی از این جعبه ها را ،آن هم میان تعداد کمی از رستورانهای داخل بریتانیا توزیع خواهد کرد. اگرچه این شرکت در اکانت تویتر خود لیست مکان های جدیدی که این محصول را دریافت خواهند کرد،اعلام می کند، اما طبیعتا کشور ما شامل آنها نخواهد بود!

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: engadget و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری