آپارتمان عمودی خلاقانه

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۹ ، بازدید:۳۶۹۴

دیوار کوهنوردی IKEA در فرانسه

تابحال فعالیتهای تبلیغاتی زیادی توسط برند سوئدی مبلمان IKEA ، که معمولا حائز رتبه بالایی در خلاقیت است، انجام شده، اما هم اکنون شما شاهد آخرین هنرنمایی این شرکت خواهید بود.دیوار کوهنوردی IKEA،آپارتمانی که به صورت عمودی طراحی شده و هر شخص با داشتن عضلات پای مناسب و علاقه به ماجراجویی می تواند آن را کشف کند.با ستاوین همراه شوید...

دیوار کوهنوردی IKEA

نصب این تابلوی رنگارنگ در نزدیکی کلیسای جامع گوتیک اعظم Clermont-Ferrand ،به منظور افتتاح 30 امین شعبه این فروشگاه در فرانسه بوده است .لذت از بازی از طریق رنگهای نشاط آور و قدرت کنتراست رنگ مشکی پشت زمینه این اثر به یاد ماندنی ایجاد شده است.

دیوار کوهنوردی IKEA

درست مانند  یک پانل منظم کوه نوردی،ماجراجویان می توانند با استفاده از وسایل مختلف چنگ زدن با دست و پا صعودکنند.تنهادراین مورد،نقاط عطف کوهنوردی تکه هایی از مبلمان واقعی هستند،قطعاتی چون:کابینتها،میز،واحدهای قفسه بندی و حتی تختها. جالبترین مزیت این است که اگر شما احساس خستگی کنید، می توانید روی بعضی از صندلی ها بر روی صفحه نمایش استراحت کنید.  به هر کوهنورد در طول مسیر با طناب ایمنی و مشاوره از  پرسنل حرفه ای کمک می شود.این ایده شرکت  IKEA  ،یکی از جذابترین نمایشگاه هایی است که تابحال دیده اید.من  فکر نمیکنم راهی جز متقاعد کردن رهگذران به امتحان کردن محصولات این شرکت ،وجود داشته باشد.

دیوار کوهنوردی IKEA

دیوار کوهنوردی IKEA

دیوار کوهنوردی IKEA

منبع:freshome

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .