انتخابات سازمان نظام کاردانی برگزار می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۹۱ ، بازدید:۲۴۹۱

چهارمین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان توسط وزارت راه و شهرسازی روز جمعه 93/12/22 در تمام استان‌های کشور برگزار می‌شود.

سازمان نظام کاردانی ساختمان بر اساس قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مورخ 76/11/13 به پیشنهاد پیشنهاد وزارت مسکن و شهرسازی در سال ۱۳۸۱ تصویب و تشکیل شده است.

این سازمان که پیش‌تر «کانون کاردان‌های فنی ساختمان» نامیده می‌شد به پیشنهاد وزارت مسکن و شهرسازی و با تائید هیأت دولت به «سازمان نظام کاردانی» استان تهران تغییر نام داد. تمامی فارغ‌التحصیلان مقطع کاردانی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که در رشته‌های معماری، شهرسازی،عمران، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، نقشه برداری، ترافیک و یا رشته‌های مرتبط موفق به اخذ مدرک فوق دیپلم گردیده‌اند، کاردان های فنی ساختمان تلقی شده و می‌توانند به عضویت سازمان در آیند و پس از طی مراحلی، پروانه اشتغال به کار کاردانی دریافت نمایند.

منبع : هفته نامه پیام ساختمان

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .