بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش جهان

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۹۶ ، بازدید:۹۸۰۰

مراسم افتتاح بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش شهر رویایی پدیده با استقبال کم نظیری از سوی مجاورین و زائرین حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مواجه شد. به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده ،از لحظاتی پیش از افتتاح پروژه خیابان تمام سنگ فرش جهان ، سیل مجاورین و زائرین حضرت علی بن موسی الرضا (ع)به محل افتتاح این پروژه در شهر رویایی پدیده شاندیز رهسپار شدند.قبل از شروع نماز مغرب و عشاء کلیپ دعای ظهور حضرت مهدی(عج) برای روحانی تر کردن این فضای ملکوتی از بلندگوهای مراسم پخش شد که به شدت مورد استقبال قرار گرفت . گفتنی است : مسئولین برگزار کننده این مراسم همچنین برنامه تفریحی _هنری خاصی هم تدارک دیده بودند که بر شور و نشاط این مراسم افزود . لازم به ذکر است :برگزاری نمازمغرب و عشاء به امامت حجه السلام جواهری آغازگر افتتاح خیابان تمام سنگ فرش بود.
 
مدیرعامل شرکت پدیده در افتتاح بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش جهان، از استقبال پر شکوه زائرین و مجاورین حضرت امام رضا (ع) تقدیر و تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده ، محسن پهلوان مقدم در مراسم افتتاح بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش جهان گفت :همه ایرانی ها سرمایه های این کشور هستند ومن از کلیه سهامداران و کسانی که همیشه ما را برای تکمیل این پروژها یاری کردند سپاسگزارم . گفتنی است : این مراسم با حضور هنرمندان و مجریان مطرح کشور همچون سید جواد هاشمی ، امیر تاجیک ، بهمن هاشمی و رضا رویگری برگزار شد .ودر پایان آن مراسم نورافشانی و آتش بازی اجرا گردید که بسیار مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت .


 
مراسم افتتاح بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش جهان میزبان جشن پر شکوه دهه فجرانقلاب اسلامی بود.
به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، شرکت کنندگان این مراسم با شکوه، با همخوانی سرود های انقلابی مراسم افتتاح بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش را آغاز کردند.

مدیر عامل شرکت پدیده هدف از شکل گیری اینچنین پروژه هایی در شهر رویایی پدیده را افزایش زمان ماندگاری زائرین هشتمین امام مهربانی ها حضرت علی بن موسی الرضا (ع) دانست و ادامه داد: ما برای جذب گردشگران خارجی نیز برنامه های مدون و منسجمی را تدارک دیده ایم که با تکمیل پروژها در دستور کار مدیران قرار خواهد گرفت.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .