منتخبین شانزدهمین دوره جایزه معمار ۹۵

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۷۱ ، بازدید:۲۴۱۲

داوری پروژه‌های راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی شانزدهمین دوره «جایزه معمار» در ۱۰ و ۱۱ مهرماه ۹۵ انجام گرفت و در نهایت مورخ ۱۵ مهرماه نفرات برتر در چهار بخش ویلایی، آپارتمانی، بازسازی و عمومی، به شرح زیر اعلام گردید:

 

منتخبین شانزدهمین دوره جایزه معمار ۹۵

 

نفرات برتر:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی) :
رتبه اول: 
کامران حیرتی،‌ ویلای صفا دشت
رتبه دوم: گروه طراحی شیفت (مهندسان مشاور تغییر روند طرح)، رامبد ایلخانی، نشید نبیان ، احسان کریمی ، درنا مصرزاده ، پرنیان قائمی،‌]در[ بیرون‎؛‎ حیاطخانه فلاحتیان
رتبه سوم: مهندسان مشاور معماری موج نو، لیدا الماسیان و شاهین حیدری، سه منظر، یک خانه،‌ ویلای مشا

تقدیرشدگان:
– هدی شریفی
– شروین حسینی
– لادن زارعی

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی) :
رتبه اول: شرکت طراحی و ساخت ریرا ،  عباس ریاحی‌فرد‏ و فری‌ناز رضوی‌نیکو ، ساختمان مسکونی روزن

 

منتخبین شانزدهمین دوره جایزه معمار ۹۵ , جایزه معمار ۹۵ , شانزدهمین دوره جایزه معمار , شرکت طراحی و ساخت ریرا , ریرا , عباس ریاحی‌فرد‏ , فریناز رضوی‌نیکو , ساختمان مسکونی روزن

 


رتبه دوم: رضا حبیب‌زاده، ساختمان مسکونی گوشواره‌ها

 

منتخبین شانزدهمین دوره جایزه معمار ۹۵ , جایزه معمار ۹۵ , شانزدهمین دوره جایزه معمار , شرکت طراحی و ساخت ریرا , ریرا , عباس ریاحی‌فرد‏ , فریناز رضوی‌نیکو , ساختمان مسکونی روزن

 


رتبه سوم: دفتر معماری الگو ، مهران خوشرو ،‌ باغ زعفرانیه

 

منتخبین شانزدهمین دوره جایزه معمار ۹۵ , جایزه معمار ۹۵ , شانزدهمین دوره جایزه معمار , شرکت طراحی و ساخت ریرا , ریرا , عباس ریاحی‌فرد‏ , فریناز رضوی‌نیکو , ساختمان مسکونی روزن

 

تقدیرشدگان:
– ساختمان مسکونی جی شیر، شرکت الشتر، حامد مرادی الشتر

• برندگان گروه بازسازی:
رتبه اول: گروه طراحی فضا، رویداد، شهر،‌ احسان حاجی‌رسولی‌ها‏، محمد عرب‏، مینا معین‌الدینی،‌ مهمانخانه قائلی
رتبه دوم: استودیو معماری آرخه، سید سعید هاشمی، مجتبی ثابت‌فرد، خشایار شفق، فرنوش عشقی، الهام علیمردانی، الناز ناصحی، فروشگاه کفش کودک آرتمن (آرتمن کیدز)
رتبه سوم: استودیو طرح و ساخت آدمون، شبیر موسوی، امیررضا فاضل و مهدی کلاهی،‌ رستوران چوجی

تقدیرشدگان:
– روستای اصفهک، فرامرز پارسی، عمارت خورشید
– ونوس شیشه، شرکت رنا، رضا نجفیان

• برندگان گروه عمومی:
رتبه اول: گروه طراحی شیفت (مهندسان مشاور تغییر روند طرح)، رامبد ایلخانی‏‌، نشید نبیان‏، احسان کریمی، پرنیان قائمی، درنا مصرزاده،‌ گالری سفید
رتبه دوم: نمازخانه یادمان شهدای فکه، محمدعلی دانشی‌راد
رتبه سوم: دفتر معماری بن‌سار‏، محمد مجیدی، مجتمع تجاری فرهنگی چارسو

 

منتخبین شانزدهمین دوره جایزه معمار ۹۵

 

تقدیر شدگان:
– بیمارستان پارس رشت ، موج نو ، شاهین حیدری
– ساختمان تجاری ترمه همدان ، فرشاد مهدی زاده

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: معمارنیوز

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری