گلدان ترکیب شده با لامپ

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۰ ، بازدید:۴۸۵۲

امروزه کشت کننده های گیاه بیشتر و بیشتری وجود دارند که شما می توانید آنهارا تهیه کنید،برخی از آنها دارای اهدافی چندگانه  هستند.نیمکت چوبی که با یک کشت کننده گیاه ترکیب شده و یا یک کشت کننده خانگی که با لامپ،ترکیب گشته از جمله  این موارد هستند.

کشت کننده خانگی شرکت AAVRA

کشت کننده خانگی شرکت AAVRA،یک راه حل عالی برای رشد گیاه در محیطهای شهری است که باعث صرفه جویی در فضا شده و گیاه را همراه با نوری که برای رشد خود احتیاج دارد،آماده می کند،علاوه براین گیاه را نیز روشن کرده و می تواند به عنوان یک نوررسان موقت استفاده شود. صفحه همراه حباب لامپ ،بسته به اندازه گیاه به بالا و پایین حرکت می کند.

 

کشت کننده خانگی شرکت AAVRA

این وسیله می تواند به عنوان یک راه حل عالی برای کسانی که در آپارتمان زندگی کرده و به پرورش گیاهان علاقه مند هستند،مطرح شود.

 

کشت کننده خانگی شرکت AAVRA

کشت کننده خانگی شرکت AAVRA

منبع:digsdigs

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .