خانه ساحلی برد پیت

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۰۲ ، بازدید:۶۳۷۶

مکان : آمریکا

ویلیام بردلی پیت ،معروف به برد پیت ازبازیگران و تهیه کنندگان معروف آمریکایی است.او به عنوان یکی از جذاب ترین مردان جهان ،همواره مورد توجه بسیار رسانه ها است.خانه بردپیت در ساحل کالیفرنیا واقع شده است.این خانه دارای تراسی با دیدی وسیع و نمایی خیره کننده و آرامش بخش است.همچنین دارای یک زمین تنیس خصوصی و محلی است که با باغچه های زیبا کرت بندی شده و دارای درختان بسیاری است.خانه ساحلی 368 مترمربعی وی،دارای 4 اتاق خواب ،4 حمام و اتاق نهارخوری می باشد.

خانه برد پیت

زمین تنیس اختصاصی

مسیر اختصاصی به ساحل

ویژگی اصلی فضای نشمین این خانه،چوب بامبو تیره رنگی است که در کف فضا استفاده شده و پانل های شیشه ای دیوارها که از کف فضا تا سقف آن ادامه دارند و دید خوبی را از عرشه ،حیاط و تراسها و البته ساحل زیبای کالیفرنیا،ارائه می دهند.این خانه در 3 نقطه دارای پارکینگ است.3 شومینه در آن دیده شده ،که یکی از آنها در فضای باز قرار دارد و دارای استخر و زمین تنیسی است که قبلا به آن اشاره شد.این خانه 8.5 میلیون دلاری ،همچنین دارای یک سیستم صدای قوی و سیستم امنیتی بسیارمجهزی می باشد.همچنین این ویلا،دارای مسیری شخصی به بخشی از ساحل اختصاصی منطقه است.

نمایی از ساحل کالیفرنیا

نشیمن خانه ساحلی پیت

ویلای ساحلی

استخر خانه برد پیت

زمین تنیس ویلای برد پیت

منبع:mansion-homes

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .