با این وسیله ،به آسانی به میزکارخود سروسامان دهید.

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۰۴ ، بازدید:۵۰۱۷

وسیله ای ساده و کاربردی، که میزکارشما را متحول می کند.با ستاوین همراه باشید...

با سر یک عدد جاروی مویی،یک وسیله سازمان دهنده به میزکارتان و درعین حال ایستگاهی ، برای گوشی موبایل در حال شارژخود بسازید.

سروسامان دادن به میزکار

وسیله سازمان دهنده  میزکار

 

  • مرحله اول :

وسایل لازم

وسایل لازم:

سر یک عدد جاروبا موهای نرم

شارژر موبایل

پایه های لاستیکی

قیچی

 

  •   مرحله دوم:

چسباندن پایه ها در نقاط مشخص شده

پایه های لاستیکی را در چهارطرف سرجارو،طبق عکس، با چسب ثابت کنید.

 

  • مرحله سوم:

ساخت وسیله ای کاربردی

قسمت وسط جارو، که بطور طبیعی سوراخهایی در آن برای اتصال به دسته جارو دیده شده،مکان مناسبی برای قراردادن گوشی درحال شارژ شما است،با قیچی آن ناحیه را خالی کنید.فقط دقت کنید اگر بیشتر از عرض موبایل خود ، خالی کنید،دیگر امکان ایستادن آن میان پرزهای جارو، وجود نخواهد داشت.

 

  • مرحله چهارم:

عبور شارژر از میان یکی ازسوراخها

شارژر موبایل خودرا از یکی از سوراخها عبور دهید.دقت کنید که سرکوچکتر شارژر در جهت نشان داده شده با فلش در تصویر، یعنی رو به پایین قرار گیرد.

 

  • مرحله پنجم:

ایستگاهی برای شارژ موبایل

حالا زمان اتصال شارژر به برق یا به کامپیوتر شماست.حالا می توانید مدادها ،خودکارها و یاسایر لوازم ضروری خورا داخل آن چیده و لذت ببرید.می توانید در صورت تمایل مانند تصویر،دو قطعه را درکنارهم داشته باشید.این بستگی به ابعاد میزکارتان و مقدار وسایل شما خواهد داشت.

منبع:instructables

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .