ایده های طراحی - جزیره آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۴۶ ، بازدید:۳۳۲۹

قابلیت تنظیم ارتفاع جزیره آشپزخانه، یکی از ایده های جدید دنیای طراحی است.بسیاری، این ایده را یک تحول بزرگ می دانند، زیرا در چنین آشپزخانه ای امکان آشپزی برای هر شخصی با توجه به نیازش فراهم می شود.در پست امروز ،دو نمونه از این آشپزخانه ها را بررسی می کنیم.با ما و ایده های جدید دیزاین همراه باشید...

 

ایده های طراحی-جزیره آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع

 

در این آشپزخانه که توسط TEAM 7 طراحی شده، تنها با فشار یک دکمه ساده می توان ارتفاع سطح کانتر را مطابق با نیاز شخصی که در آشپزخانه حضور دارد پایین تر و یا بالاتر برد.ارتفاع کلی کانتر نیز به طور کامل قابل تنظیم است.هنگامی که سطح کانتر بالا برده می شود، از فضای زیرین آن می توان برای جای دادن وسایل کار و... استفاده نمود.در این نمونه، کابینت ها و سطح کانتر هر دو با هم به بالا و یا پایین برده می شوند.این مساله ،دسترسی به سطح پایینی کابینت و لوازمی که در آن سطح چیده شده را نیز آسان تر می سازد.

 

ایده های طراحی-جزیره آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع

ایده های طراحی-جزیره آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع

 

در این نمونه که توسط تیم granberg طراحی شده، تیرهای کمکی که در بخش زیرین کابینت ها جانمایی شده به حرکت کابینتها کمک کرده و باعث می شوند بتوان از کابینتها حتی در زمانی که سطح کانتر بالا برده می شود ،استفاده نمود.

 

ایده های طراحی-جزیره آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع

ایده های طراحی-جزیره آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .