چند راه حل ساده و کاربردی برای داشتن یک میزکارمرتب

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۰۵ ، بازدید:۵۹۱۹

  • آیا ازگشتن تمامی کشوها برای پیدا کردن قیچی یا مداد خود خسته شده اید؟با داشتن این وسیله ،دیگر هیچ زمان با این مشکل روبه رو نخواهید شد.اما صبرکنید،این وسیله از آنچه که فکر میکنید،کارآیی بیشتری دارد،شما می توانید با کمی خلاقیت و حوصله ،یک جای امن برای گوشی موبایل خود درحین شارژکردن آن بیابید.(اطلاعات و تصاویر بیشتردراین زمینه را اینجا ببینید)

ایستگاه شارژ موبایل و جایی برای وسایل ضروری میز کار

 

  • برای تامین روشنایی میزکارتان،این لامپ گیره ایT گزینه مناسبی خواهد بود.برای ساختن این وسیله،لینک ارائه شده را مشاهده کنید.

لامپ رومیزی دست ساز

 

  • با ساختن این وسیله ،به آسانی میزکار خود را سروسامان دهید.تعداد طبقات آن، بسته به نظرشما قابل تغییر خواهد بود.(برای اطلاع از روش ساخت به لینک مراجعه کنید.)

راه حلی مناسب برای اوراق شما

 

  • با داشتن چند صفحه چوب پنبه و برش آن به طرح دلخواه و سپس سوراخ کردن آن ،شما یک جا مدادی بسیار زیبا و کاربردی خواهید داشت.(روش ساخت)

جامدادی زیبا

 

  • با پیدا کردن قطعه ای چوب از بیرون از خانه و صاف کردن لبه های آن و سپس ایجاد چند سوراخ داخل آن ،علاوه براینکه مدادها و خودکارهای خود را مرتب کرده اید،یک قطعه هنری زیبا روی میز کارخود خواهید داشت.

جامدادی دست ساز وهنری

 

  • اگر یک مجموعه بزرگ از خودکار و مداد در اختیار دارید،با چند وسیله ساده وکمی وقت، می توانید راه حلی مناسب برای مرتب کردن لوازم خود بیابید.

دسته بندی مجموعه ای از مدادها

 

  • شما می توانید از قوطی های دور ریختنی کنسرو استفاده کرده و از آنها وسیله ای کاربردی برای روی میزکارخود تهیه کنید.این قوطی ها، را با اسپری رنگ دلخواه خود و یا با نوارچسبهای رنگی می توانید ،تزئین کنید.

استفاده از قوطیهای دورریختنی

 

  • تلفن همراه، کیف پول و دسته کلید خود ویا سایر لوازم ضروری، را باهم برروی میزکارخود داشته باشید.برای این کار فقط به مقوای کارتن و کمی چسب نیاز خواهید داشت.(نحوه ساخت)

وسیله ای آسان برای مرتب کردن میز کارشما

 

  • گاهی وقتها ،شیشه های بلا استفاده، راه حل مناسبی برای حل مشکل ما خواهند بود.برای داشتن این سازمان دهنده دیواری ،کافی است قطعه ای چوب را رنگ کرده و به دیوار وصل کنید،سپس با کمک بستهای فلزی ،شیشه ها را به آن متصل سازید.

راه حلی کاربردی برای دسته بندی وسایل نوشتاری

 

  • برای ساختن این مجموعه زیبا، شما تنها به لوله های پی وی سی رنگی و شاد نیاز دارید.لوله ها رادرطولهای متفاوت قطع کنید،سپس آنهارا با اسپری رنگ کرده و به شکل دلخواه به یکدیگر بچسبانید.کف آن را با مقوا پوشانده و سپس کل کار را برروی میز کار خود با چسب،ثابت کنید.(روش ساخت)

استفاده از لوله پی وی سی برای ساختن قطعه ای هنری

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .