اثری هنری با ترکیب فولاد و گیاهان سبز

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۵۲ ، بازدید:۲۳۰۹

مجسمه ساز آمریکایی Frank Plant به تازگی اثری هنری با نام رشد را تکمیل نموده است،این اثر که ترکیبی از فولاد و گیاهان سبز است در دانشگاه Wageningen هلند نصب شده است.

 

اثری هنری با ترکیب فولاد و گیاهان سبز

اثری هنری با ترکیب فولاد و گیاهان سبز

پس از تصویربرداری کردن از عده ای از دانشجویان به عنوان نقطه شروع کار،هنرمند قطعاتی فلزی که قابلیت پوشش را داشته باشند، ایجاد نمود و برای 14 سر موجود در اثر، از گیاهان سبز استفاده کرد.استفاده از بافت سبز بر روی قطعات فلزی ،حس زندگی و تازگی را منتقل می کند.

 

اثری هنری با ترکیب فولاد و گیاهان سبز

 

هدف طراح از این اثر،بیان مفهوم رشد فردی و گروهی افراد است که در دانشگاه صورت می پذیرد.

 

اثری هنری با ترکیب فولاد و گیاهان سبز

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .