دفتر کار Playtech

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۱۲ ، بازدید:۴۰۵۴

طراح : گروه SOESTHETIC

عکس :  Alex Pedko

دفتر کار Playtech

Playtech ، یک کمپانی در زمینه بازی های آنلاین می باشد ،این دفتر کار در مرکز تجاری جدید Gulliver واقع شده است .یکی از ویژگی های بارز این طراحی ،داشتن دید های پانوراما نسبت به کل فضا می باشد.هدف دیگر طرح ،حداکثر شفافیت در فضا و حداکثر استفاده از نور می باشد .

دفتر کار Playtech

برای به حداکثر رساندن ارتفاع سقف ، سازه بتنی سقف، بدون پوشش حفظ شده و ساختارهای تاسیساتی هم نمایان می باشد.در این دفتر کار ،تمرکز بر روی فضاهای پذیرش ،استراحت ، فعالیت های عمومی و . . . بوده است .

دفتر کار Playtech

دفتر کار Playtech

منبع : contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .