مسابقه A design 2015

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۱۴ ، بازدید:۳۵۲۴

مسابقات سراسری A'design 2015 هم اکنون در مرحله ی ثبت نام از شرکت کنندگان در این مسابقه است. طراحان عزیز، می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این رقابت بزرگ بین المللی،در بخش مربوط به خود ثبت نام نمایند. برای آن دسته ظراحان که اطلاعات بیشتری درباره ی A'design Award می خواهند، نکاتی را مطرح می کنیم :
-  مسابقه A'design بزرگترین رقابت در زمینه ی طراحی در سطح بین المللی است. این رقابت در حوزه های طراحی، طراحی مفهومی، تولید محصول و خدمات برگزار می گردد.
-  شرکت در این مسابقه برای طراح در سطح بین المللی شهرت، اعتبار، به رسمیت شناختن، تبلیغات و آگاهی را به همراه خواهد داشت.
رنکینگ کشورها در رده بندی ارائه شده توسط A-design، ایران دارای رتبه 17 می باشد .


 مهلت ثبت نام:  تا 9 اسفند 1393 برابر با 28 فوریه 2015 
سایت مسابقه 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .