جوانه گندم , پیشنهاد معمار مطرح ژاپنی برای اقامتگاه جنگلی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۱۴۴ ، بازدید:۳۲۹۷

معمار ژاپنی تازه‌ترین طرح خود را ویژه اقامتگاهی جنگلی در جزیره بالی رونمایی کرد.

 

جوانه گندم , پیشنهاد معمار مطرح ژاپنی برای اقامتگاه جنگلی

 

کنگو کوما معمار ژاپنی و یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌ها در معماری معاصر جهان به تازگی از طرحی رونمایی کرده که شامل 6 ویلا، یک پاویلیون مخصوص یوگا و یک گلخانه است. این مجموعه در جزیره کوهستانی بالی در اندونزی طراحی شده است.

در واقع سایت این پروژه بر روی صخره ای مشرف به ساحل اندوزی بوده که دیدگاه ویژه ای را برای ساکنان فراهم خواهد آورد و فرم کلی آن به صورت لایه‌های منحنی از چوب طراحی شده که با هم در تداخل‌اند. 

نامی که به این ویلا نسبت داده شده به زبان ژاپنی به معنای "جوانه گندم"  است و علاوه بر حفظ حریم خصوصی، امکان بهره گیری از چشم انداز اطراف را فراهم کرده است. در برنامه ریزی این پروژه پیش بینی شده که ساخت و ساز آن تا سال 2018 به اتمام برسد.

جوانه گندم , پیشنهاد معمار مطرح ژاپنی برای اقامتگاه جنگلی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .