طراحی فضای معاصر در تازه‌ترین پروژه رنزو پیانو

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۲۴۵ ، بازدید:۱۸۳۲

به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , معماری هتل آپارتمان سانفرانسیسکو از آخرین پروژه‌های طراحی شده رنزو پیانو است. این مجموعه تلفیقی یک ساختمان 36 طبفه است که 69 واحد مسکونی و 255 اتاق و یک بام سبز را در خود جای داده است.

این دومین پروژه رنزو پیانو در ایالت کالیفرنیاست که زیر نظر آکادمی علوم و فنون سانفرانسیکو طراحی شده است. رندرهای موجود نشان دهنده یک ساختمان تمام شیشه ای است و سازه ساختمان از بتن لخت یا همان اکسپوز تشکیل شده تا در ترکیب با پوسته شیشه ای فضایی معاصر و جدید خلق کند. 

 

رنزو پیانو , تازه‌ترین پروژه , کالیفرنیا , فضای معاصر , هتل آپارتمان , سانفرانسیسکو

 

مانند تمام پروژه‌های پیانو، این مجموعه هم از المان‌ها و ویژگی‌های اکوتک و های تک بهره برده است. در بخش تراس مرکزی و بام پروژه از پوشش سبز استفاده شده تا بهترین سیستم تهویه برای این ساختمان بلند ایجاد شود.

کالیفرنیا از ایالت‌هایی به شمار می‌رود که اغلب ساختمان‌ها از المان‌ها و امکانات خودکفا بهره می‌برند.

 

رنزو پیانو , تازه‌ترین پروژه , کالیفرنیا , فضای معاصر , هتل آپارتمان , سانفرانسیسکو

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .