چهارپایه ای متشکل از 27 قطعه چوب بهم پیوسته

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۲۸۰ ، بازدید:۳۴۸۰

ماه آینده و در طی برگزاری هفته طراحی 2017 میلان (Milan Design Week 2017 )،دفتر طراحی Carlo Ratti Associati و کمپانی ایتالیایی تولید کننده مبلمان Cassina در همکاری باهم از محصول جدید خود با نام SWISH ،رونمایی خواهند کرد.

 

چهارپایه ای متشکل از 27 قطعه چوب پیوسته

 

این محصول جدید،چهارپایه ای است که از 27 المان چوبی تشکیل شده و با استفاده از ماشین آلات CNC تولید شده است.هر قطعه چوبی از طریق یک سیستم که به طور جداگانه ،برای اتصالات و مفصل ها  طراحی شده ،با قطعات دیگر اتصال دارد.

 

چهارپایه ای متشکل از 27 قطعه چوب پیوسته

چهارپایه ای متشکل از 27 قطعه چوب پیوسته

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .