دیوارهای سبز، در دفترکاری واقع در سان فرانسیسکو

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۳۰ ، بازدید:۳۴۶۴

مکان : آمریکا،کالیفرنیا،سان فرانسیسکو
مشاور طراحی معماری : Jones | Haydu
همکاران طراحی : Paul Haydu, Hulett Jones
مساحت زمین : 90 مترمربع

دفترکار90 متری، طراحی شده توسط استودیو Jones| Haydu، در سان فرانسیسکو:

 

دیوارهای سبز، در دفترکار

در طبقه همکف این دفتر،میزهای متعددی قرار داده شده که توسط دیواره های چوبی ازهم مجزا شده اند.هر شخص دارای فضایی مختص به خود می باشد، اگرچه که همگی همچون یک تیم، در یک فضای مشابه فعالیت می کنند.

دفترکاری واقع در سان فرانسیسکو

استودیو Jones| Haydu

پلکان ،ترکیبی از چوب و شیشه با ظرافت خاصی دراجرا است ،که سبب به وجودآمدن بازی نوروسایه درفضای زیرین خود شده است.با بالا رفتن از پله،به فضایی وارد می شوید، که با دو دیوار سبزشامل گیاهان عمودی ،احاطه شده است.

پلکان معلق دفترکار

دفترکاری مدرن در سان فرانسیسکو

بازی نورو سایه زیر پلکان

این دو دیوار سبز، شادابی، رنگ و زندگی را برای این فضای کار به ارمغان آورده اند.هرچیزی در این دفتر به رنگ سفید و رنگ طبیعی چوب است، که این مساله باعث شده تا فضا ،گرم ،نورانی و خوشایند به نظر برسد. حتی آشپزخانه و حمام نیز دارای همین ترکیب رنگ می باشد.قطعات مدرن مبلمان، سبب ایجاد حس خوب و آرامش بخش درحین کارکردن می شوند و شاید این یکی دیگر از دلایل فوق العاده بودن این دفترکار باشد.

فضای احاطه شده با دیوارهای سبز

ترکیب رنگ سفید  و چوب در دفترکار

شادابی و زندگی درفضای اداری

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .