مکعب روبیک خوردنی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۱۴ ، بازدید:۳۶۰۵

در پست امروز قصد داریم نگاهی به هندسه و هنر ترکیب احجام ،ولی نه در دنیای معماری بلکه در آشپزی و شیرینی پزی داشته باشیم.مکعب های روبیک خوردنی، کاری از سرآشپز معروف فرانسوی با نام Cédric Grolet  است ،وی به عنوان بهترین شیرینی پز و قناد سال 2016 انتخاب شده است.

این هنرمند قبلا برای تهیه مافین های گل که در اندازه های میلی متری تهیه شده بودند ،مشهور شد.اکنون با ما باشید تا نگاهی به دسرهای زیبا و معمارانه وی داشته باشیم...

 

مکعب روبیک خوردنی

مکعب روبیک خوردنی

مکعب روبیک خوردنی

مکعب روبیک خوردنی

مکعب روبیک خوردنی

مکعب روبیک خوردنی

مکعب روبیک خوردنی

مکعب روبیک خوردنی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: beautifullife و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .