نسخه اماراتی کمپانی اپل افتتاح شد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۴۱ ، بازدید:۱۹۲۵

فروشگاه اپل در شهر دبی به تازگی به طور رسمی بازگشایی شد.

 

نسخه اماراتی کمپانی اپل افتتاح شد

 

این چهارصد و نود و چهارمین فروشگاه رسمی غول تکنولوژی و صنعت محسوب می‌شود.

شعبه دبی، اولین فروشگاه اپل پس از شعبه ویرجینیا است که در ساخت آن متریال آجر و ملات ساختمانی به کار رفته است. از آنجایی که کمپانی اپل طرح فروشگاه‌های خود را به صورت مترادف ساده و شفاف طراحی می‌کند، در مورد فروشگاه دبی هم همین کانسپت ها صدق می‌کند. فقط اندکی تفاوت چاشنی کار شده تا با فرم و عملکردی جدید روبرو باشیم.

 اپل با فروشگاه‌های خود تلاش کرده نشانه شهری مدرنی برای بازدیدکنندگان خلق کند و هر شعبه ماهیت منحصربه فرد خود را ارائه دهد. شعبه دبی که توسط گروه معماری فاستر و همکاران طراحی و اجرا شده دارای ویژگی متفاوتی اعم از نمای متحرک است. نمای شیشه ای فروشگاه دارای یک منحنی 186 فوتی است که به بالکن برج خلیفه مشرف شده و مجهز به 37 پانل متحرک می‌باشد که توسط سنسورهای خورشیدی نسبت به شرایط جوی باز و بسته می‌شود.

 

نسخه اماراتی کمپانی اپل افتتاح شد

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .