استخری خلاقانه اثر Leandro Erlich

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۳۸ ، بازدید:۷۸۹۱

مکان : KANAZAWA  در ژاپن

اثر هنری و خلاقانه Leandro Erlich ،برای ساخت یک استخر غیر واقعی ،به صورتی که مردم در زیر آن حرکت می کنند .ساخت این استخر، به این صورت است که یک لایه 10 سانتی متری آب ،بر روی شیشه ای که روی اتاقی قرار دارد، ریخته می شود و این طور به نظر می رسد که مردمی که در اتاق زیرین در حرکتند،داخل استخری عمیق و پر از آب هستند.

این استخر، در نمایشگاه هنر PS1 Art Center، در نیویورک و نیز در موزه هنر 21st Century Art Museum ،در Kanazawa  ژاپن، به نمایش در آمده است .

استخر

منبع : marthagarzon

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .