کاناپه جادویی

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۴ ، بازدید:۳۳۳۳

طراحی این کاناپه ، به منظور سرزندگی روح انسان بوده است.این کاناپه از مکعبهایی تشکیل شده که می توانند وسایل مختلف را بین قطعات خود مخفی کنند.به جای جستجوی کتاب تان ،خودکار یا عینک تان در همه جای خانه،شما می توانید آنها را در یکجای خاص مبل سازماندهی کنید و این وسایل آنجا خواهند بود تا زمانی که شما دوباره به آنها احتیاج پیدا کنید.این مبل در عین حال که اجازه لذت بردن را فراهم میکند ،یک فضای ذخیره سازی نیز هست.این وسیله ،این ایده را که مبل تکنفره چیست و نحوه استفاده ما از آن چگونه است ، به درستی بسط داده است.

گمشده در کاناپه

ایده طراحی این کاناپه ،دلپذیرتر کردن زندگی روزمره است.راههای زیادی برای رقم زدن این اتفاق توسط این وسیله وجود دارد:مکانی را برای قرار دادن یادداشتهای کوچک و یا هدیه ها در آن تصورکنید و بوسیله آن خانواده خود را سورپرایز کنید.شما واقعا می توانید با آراستن این مبل ،آن را به یک عنصرمرکزی در دکوراسیون خانه خود تبدیل کنید.به هر حال این شما هستید که تصمیم گیری می کنید:شما فضاهای مکعبی بسیار زیادی رو در جلو ،پشت و کناره های مبل خودبرای انجام این تصمیم در اختیار دارید .

گمشده در کاناپه

این مبل از یک شبکه فولادی محکم ساخته شده و هر کدام از مکعبها با پارچه ای نرم و غیر آلاینده محیط زیست و به رنگ خاکستری  ،رویه کشی شده اند.مکعبها بصورت مجزا بادست ساخته شده و بسیار محکم هستند.ابعاد مبل نیز 80x 65 x 63  سانتی متر می باشد .

طراحی و عکس از: Huzi Design   

منبع:buyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .