یک پروژه ایرانی در فهرست تقدیرشدگان جشنواره ورسای

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۴۰۸ ، بازدید:۱۲۶۰

فهرست تقدیرشدگان جشنواره ورسای فرانسه منتشر شد.

 

یک پروژه ایرانی در فهرست تقدیرشدگان جشنواره ورسای

 

کمیته بین‌المللی شهر پاریس در ستاد جهانی یونسکو هر ساله یک جشنواره معماری برگزار می‌کند و به چند بنای برتر سال جایزه می‌دهد.

در این دوره از جشنواره آثار و معماران برگزیده از شش منطقه مختلف در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفتند.  12 اثر برتر در 4 دسته هتل، مراکز خرید، رستوران و فروشگاه در این فهرست دیده می‌شوند.

مرکز خرید ارگ در منطقه تجریش تهران هم با طراحی دفتر  " Arsh 4d studio" در فهرست پروژه‌های تحسین شده این رویداد قرار گرفته است.

مرکز خرید ارگ، مرکزی است 5 طبقه (دو طبقه همکف و سه طبقه دیگر) که به صورت اختصاصی به فعالیت تجاری می‌پردازد. ارگ یکی از جدیدترین مراکز خرید تهران است که در منطقه تجریش واقع شده است. وجود فروشگاه‌های متنوع با متراژهای مختلف و هزار واحد پارکینگ در 5 طبقه، شهر بازی و فودکورت این مرکز خرید را تبدیل به یکی از مراکز خرید مجلل تهران کرده است.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .