راهکارهایی برای جلوگیری از بهم ریختگی اتاق کودک

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۴۱ ، بازدید:۳۵۱۴

اتاق کودکان ،معمولا همیشه شلوغ و نامرتب است و والدین همواره به دنبال ایده های مختلفی برای سازماندهی بهتر این فضا هستند. دراین پست ،ایده هایی را برای مرتب کردن اتاق کودکان مطرح می کنیم. با ستاوین همراه باشید...

  • مبلمان مدولار و چندمنظوره:

مبلمان مدولار و چندمنظوره

طبقات تقسیم بندی شده متنوعی، که از برخی از آنها می توان برای نگهداری اسباب بازیها و سایر لوازم کودکان که تمایلی به دیده شدن آنها وجود ندارد، استفاده کرد و سایر طبقات می توانند نقش یه کتابخانه کوچک یا جایی برای لوازم دکوری باشند.

 

  •  طبقات مدولار با رنگهای جذاب:

طبقات مدولار با رنگهای جذاب

قراردادن وسایل مختلف در داخل طبقات مدولاری، که هرکدام کد رنگی متفاوتی دارند،علاوه براینکه فضایی شاد و رنگارنگ را ایجاد می کند ،جانمایی وسایل را نیز برای کودکان جذابتر و آسان تر خواهد کرد.

 

  • یونیتهای جداگانه برای هردسته از اسباب بازیها:

یونیتهای جداگانه برای هردسته از اسباب بازیها

با درنظرگرفتن جعبه ها یا یونیتهای جداگانه برای هردسته از اسباب بازیها ،کودک با اسباب بازیهای محدودتری که متناسب با حس و حال وی می باشد ،بازی می کند.این مساله به ریخت و پاش کمتری دراتاق کودک منجر می شود.

 

  • وسیله ای جذاب وپرکاربرد:

وسیله ای جذاب وپرکاربرد

وسیله مفید و کاربردی با رنگهای شاد و مفرح برای سازماندهی اسباب بازی ،کتاب و سایر لوازم کودکان که دارای 4 مخزن بزرگ و 8 مخزن در سایز متوسط می باشد.تمامی جعبه ها به راحتی خارج شده و امکان شستشوی آنها وجود دارد.

 

  • باکسهای چوبی چندمنظوره:

نیمکت و کمدی برای قراردادن لوازم کودکان

باکسهای چوبی چندمنظوره

این جعبه ها که در رنگها و سایزهای مختلف وجودارند ،علاوه براینکه برای جمع آوری وسایل ولوازم کودکان مفیدند ،می توانند نقش یک نیمکت برای نشستن را نیز ایفا کنند.

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری