پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

خانه های هوشمند

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۵ ، بازدید:۳۴۰۶

کسانی که بازی  Xbox Kinectرا انجام داده اند ،می توانند کمی از آنچه  را که در زندگی دنیای دیجیتالی فیلم "گزارش اقلیت " اتفاق افتاده ،تجربه کنند.جایی که موجی از کنترلها بدون نیاز به دست گرفتن ،صفحه ای در روبروی شما ایجاد کرده و برروی آن اثر خواهند داشت.

خانه های هوشمند

این نمونه موردی که توسط Openarch طراحی شده، به ما خانه هوشمندی را نشان می دهد که دیوارها و کف آن به ایستگاههای مشاهده هنگام بازی،چت تصویری،گشت و گذار در اینترنت  و بسیاری از اپلیکیشن های کاربردی خانه داری تبدیل می شوند.این نکته مهم قابل بیان است که این شرکت نمونه های کاربردی واقعی تولید نموده است و این نمونه یکی از صدها ویدئوی ایده پردازانه دررابطه با آینده که ما درتخیلات خود می بینیم ،نیست.

خانه های هوشمند

خانه های هوشمند

Openarch می گوید؛این اولین خانه طراحی شده ای است که لایه های دیجیتالی در آن،به منظور اتصال خانه و عناصر داخل آن به اینترنت یکی شده است.ساکنان این خانه به زندگی جدید و بهم پیوسته دیجیتالی سوق داده شده اند.این فناوری بسیار انعطاف پذیر بوده و به لطف این توانایی می تواند به هر شرایطی که کاربر نیاز داشته باشد،تبدیل شود.

خانه های هوشمند

خانه های هوشمند

منبع: home-designing

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری