ویلای Donna Karan

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۵۱ ، بازدید:۳۷۳۶

مکان : Parrot Cay, Turks and Caicos Islands
مشاور طراحی معماری : Cheong Yew Kuan
وضعیت پروژه : بهره برداری
مساحت زمین : هفت هکتار
بودجه : 39 میلیون دلار

متولد : Donna Ivy Faske
۲ اکتبر ۱۹۴۸ ‏(۶۶ سال)
ملیت : ایالات متحده آمریکا
تحصیلات :  Hewlett High School  نیو اسکول (Parsons division)
شغل :  طراح مد

دونا کارن ، که در واقع وی را تحت "DK" می شناسند ، از طراحان مد بسیار محبوب و خالق برند پوشاک DKNY ،می باشد . وی برای خرید این ویلا 39 میلیون دلار هزینه کرده است .

این ویلا در Parrot Cay، در یکی از جزایر منحصر به فرد در کارائیب واقع شده و مساحتی در حدود هفت هکتار دارد، که در واقع همچون یک جزیره خصوصی می باشد ،جزیره ای با ماسه های سفید و دریای فیروزه ای .

این ویلا ،دارای دید پانوراما نسبت به جزیره و ساحل دریا است. این مکان در واقع متشکل از دو ویلای چهارخوابه که هرکدام در دو سطح بنا شده اند ،می باشد.طراحی این ویلا، توسط معمار Cheong Yew Kuan ،صورت گرفته است .

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan

منبع : mansion-homes

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .