فرشی که خطای بصری ایجاد می کند.

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۵۴۴ ، بازدید:۱۶۴۷

طراح اسکاتلندی Scott Jarvie ،فرشی با نام VOID را طراحی نموده است.جنس این فرش ، 100% پشم می باشد و هنگامی که بر روی زمین پهن می شود،از زوایه ای مشخص ،توهم و خطایی در عمق ایجاد می کند.

 

فرشی که خطای بصری ایجاد می کند.

 

اسکات توضیح می دهد:"طراحی این فرش از این مفهوم الهام گرفته شده که فرش 2 بعدی نیز می تواند رویکردی 3 بعدی ایجاد نماید،در حالیکه در طراحی بیشتر از الگوهای سطحی استفاده می شود.این توهم عمق با در نظر گرفتن دقیق پرسپکتیو، نور و بافت به دست آمده است."

 

فرشی که خطای بصری ایجاد می کند.

 

طرح های فرش یک الگوی هندسی ساده در اشکال دایره و  مستطیل می باشند که تبدیل به حادثه ای خطرناک بر روی زمین می شوند.

 

فرشی که خطای بصری ایجاد می کند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .