با شبیه ساز خورشیدی روز خود را درخشانتر کنید

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۷ ، بازدید:۳۶۲۳

در بعضی از نقاط در سراسر جهان، در زمستان ها، ما نور خورشید به اندازه کافی دریافت نمی کنیم ،علاوه براین بسیاری از ما تمام روز را داخل خانه کار میکنیم، جایی که تنها نوری که میبینیم نور لامپهای نئونی است.جای تعجب نیست که ما احساس خستگی و کمبود انرژی میکنیم،ما انسان هستیم ،ما برای احساس خوب و عملکرد درست نیاز به نور خورشید داریم.

شبیه ساز خورشیدی

تحقیقات نشان می دهد، که طیف کامل نور یا نور طبیعی به رنگ سفید، در کمک به خلق و خوی انسان و اختلالات خواب ( اختلال عاطفی فصلی (SAD) )،موثر است.خوشبختانه انرژی موجود دراین لامپ می تواند به بدن ما در دریافت نورخورشید کمک کند،در صورت استفاده روزانه 30 دقیقه از این وسیله روز ما روشن تر خواهد بود.

این شبیه ساز خورشیدی تا 10000 لوکس طیف نورروز طبیعی تولید میکند ،که سبب افزایش انرژی طبیعی بدن،بهبود خلق و خو و سطح انرژی و ایجاد حس خوب بودن شده و در دوباره به تعادل رساندن بدن ،کاهش خستگی و بی حالی و افزایش تمرکز موثراست.

شبیه ساز خورشیدی

این وسیله، حداکثر روشنایی نور درمانی توصیه شده توسط موسسه ملی سلامت را فراهم می کند.لازم به ذکراست که نشستن مداوم جلوی دستگاه ضروری نیست،شما می توانید زمان خود را به چندین بازه کوتاه تقسیم کنید و همچنان تا زمانیکه احساس بهبود در خلق و خو و سطح فعایتهای خود داشتید ، به استفاده از دستگاه ادامه دهید.

شبیه ساز خورشیدی

شبیه ساز خورشیدی

منبع: busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .